شرح

نوع : معرفی کسب و کار
تاریخ : 29 اسفند, 1399
آدرس وبسایت : مشاهده وب سایت
موقعیت : خراسان رضوی ،مشهد،بلوار احمد آباد ،نبش راهنمایی 20 پلاک 2-طبقه 4

ترجمه حکم کارگزینی

ترجمه حکم کارگزینی با تاییدات دادگستری قوه قضاییه و وزارت خارجه در دارالترجمه رسمی جوان انجام میپذیرد.

ترجمه حکم کارگزینی با ارائه اصل حکم بدون خط خوردگی و هر نوع ایراد ظاهری قابل انجام می‌باشد. ترجمه رسمی حکم کارگزینی جهت تایید این موضوع که درخواست کننده ویزا در کشور ایران مشغول به کار است به سفارت کشور مربوطه ارائه می گردد. در صورت نیاز پس از ترجمه رسمی حکم کارگزینی و تاییدات دادگستری قوه قضاییه و وزارت خارجه، تایید سفارت کشور مورد نظر نیز در دارالترجمه جوان گرفته خواهد شد.

ترجمه رسمی حکمهای کارگزینی جزو مدارک شغلی جهت گرفتن ویزا می باشد. معمولا برای ۴ بخش از مدارک جهت ترجمه رسمی به دارالترجمه مراجعه می شود.

۱-مدارک شناسایی

۲-مدارک شغلی

۳-مدارک تمکن مالی

۴-مدارک تحصیلی

در برخی موارد خاص از مدارکی که جزو ۴ دسته بندی بالا نیست جهت ترجمه به دارالترجمه رسمی جوان مراجعه می گردد.

درخصوص زبان ترجمه قابل ذکر است که اکثر کشورها زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم جهت ارائه مدارک برای اخذ ویزا به رسمیت می شناسند و برخی از سفارت ها فقط زبان کشور خود را قبول می کنند مانند کشور اسپانیا.

ترجمه حکمهای کارگزینی جهت اثبات این ادعا که متقاضی ویزا در کشور ایران مشغول به کار است به سفارت کشور مربوطه ارائه می گردد.

زیرا که برای مرجع صادرکننده ویزا اهمیت زیادی دارد که فردی که تقاضای ورود به کشور مقصد را دارد آیا در کشور خود مشغول به کار است یا خیر.

البته ترجمه رسمی حکم کارگزینی به تنهایی این اطمینان را به افسر بررسی کننده مدارک نمی دهد و معمولا ترجمه رسمی ۳ماه آخر فیش حقوقی و ترجمه رسمی گواهی اشتغال به کار را مطالبه می کنند.

حکم کارگزینی اگر بر روی سربرگ و با مهر وامضای اداره ی کارگزینی سازمان مربوطه صادر شود، قابل ترجمه با مهر مترجم و بر روی سربرگ است ولی اگر تأییدات دادگستری و وزارت امورخارجه نیاز باشد باید همراه ترجمه رسمی حکمهای کارگزینی دفترچه بیمه به دادگستری و وزارت امورخارجه ارسال گردد.

البته در قسمت کارفرما اسم آن مجموعه که حکم کارگزینی را صادر کرده است باید باشد.

ترجمه حکمهای کارگزینی

دارالترجمه جوان یکی از معتبرترین دارالترجمه های موجود در سطح شهر مشهد می باشد که ترجمه مدارک ،اسناد ،شناسنامه ، ترجمه پاسپورت و … را انجام می دهد.

شما می توانید جهت سفارش خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید یا از طریق تلگرام جهت هماهنگی های لازم ارتباط برقرار کنید.

هنگام تماس با فروشنده ، بگید آگهیشون رو در سایت تومیهن دیدید.

موقعیت

خراسان رضوی ،مشهد،بلوار احمد آباد ،نبش راهنمایی 20 پلاک 2-طبقه 4
نوشتن دیدگاه
نکات ایمنی برای معامله
  1. در ملاقات با فروشنده از مکان امن استفاده کنید.
  2. از معاملات نقدی خودداری کنید.
  3. مراقب پیشنهادات غیرواقعی باشید.
  4. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.
  5. تومیهن هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
    با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

آگهی های ویژه

آگهی های اخیر

بالا