شرح

نوع : معرفی کسب و کار
تاریخ : 27 اسفند, 1399
آدرس وبسایت : مشاهده وب سایت
موقعیت : خراسان رضوی ،مشهد،بلوار احمد آباد ،نبش راهنمایی 20 پلاک 2-طبقه 4

ترجمه توصیه نامه

ترجمه توصیه نامه یا به عبارت دیگر Recommendation Letter جزو مدارکی می باشد که تا حدود زیادی می تواند قابلیت ها و سوابق فرد را بازگو کند.

نامه ای مکتوب که توسط فردی که شما به خوبی می شناسد خواه کارفرما ، خواه استاد یا … که از جایگاه علمی معتبری برخوردار است در مورد شما اقدام به نگارش آن می کند .

همه ما به خوبی می دانیم که اولین مدرکی که از کسی که تقاضای تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور درخواست می شود ترجمه مدارک تحصیلی او می باشد.

به این معنی که مدارک تحصیلی شما باید توسط یک مترجم رسمی ترجمه و مهر شود . یا اینکه اصالت آن تایید شود .

دقت داشته باشید که مهر تمام مترجمان استان ها باید به تایید دادگستری برسد تا اصالت مهر مترجم نیز تایید شود .

لازم به ذکر است که تقریبا تمامی دانشگاه ها از شما درخواست می کنند که ترجمه مدارک خود را به تایید وزارت امور خارجه کشور خود برسانید که در صورتی که مهر مترجم رسمی و مهر تایید دادگستری روی مدارک شما باشد

وزارت اموز خارجه در مرجله آخر مدارک را تایید می کند اما این در حالتی است که تمامی مدارک ابتدا به تایید اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم رسیده باشند .

البته این نکته قابل ذکر است که وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه فقط اصالت مهر مترجم را تایید می کنند و اصلا کاری به صحت اطلاعات ترجمه شده ندارند و این موضوع به خوبی در مهر آن ها شفاف است .

از آنجا که هزینه های تایید دادگستری و وزارت امور خارجه بالا می باشد بهتر این است که شما مشتری دارالترجمه از حقوق خود آگاه باشید و بدانید برای هر خدمتی چه هزینه ای باید پرداخت کنید و بهتر آن است که از دانشگاه مقصد خود بپرسید که آیا نیاز به مهر وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه دارند ؟

ترجمه توصیه نامه

دارالترجمه جوان یکی از معتبرترین دارالترجمه های موجود در سطح شهر مشهد می باشد که ترجمه مدارک ،اسناد ،شناسنامه ، ترجمه پاسپورت و … را انجام می دهد.

شما می توانید جهت سفارش خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید یا از طریق تلگرام جهت هماهنگی های لازم ارتباط برقرار کنید.

هنگام تماس با فروشنده ، بگید آگهیشون رو در سایت تومیهن دیدید.

موقعیت

خراسان رضوی ،مشهد،بلوار احمد آباد ،نبش راهنمایی 20 پلاک 2-طبقه 4
نوشتن دیدگاه
نکات ایمنی برای معامله
  1. در ملاقات با فروشنده از مکان امن استفاده کنید.
  2. از معاملات نقدی خودداری کنید.
  3. مراقب پیشنهادات غیرواقعی باشید.
  4. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.
  5. تومیهن هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
    با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

آگهی های ویژه

آگهی های اخیر

بالا