آموزش کاربردی زبان انگلیسی توسط سهیل سام

برای قیمت تماس بگیرید

شرح

قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع : فروشی
تاریخ : 15 بهمن, 1399
آدرس وبسایت : مشاهده وب سایت
موقعیت : .

آموزش کاربردی زبان انگلیسی از کاراترین دوره های آموزش زبان انگلیسی است که توسط آکادمی زبان انگلیسی سهیل سام با استفاده از محتواهای آموزشی متنوع ارائه می شود.

در دوره آموزش کاربردی زبان انگلیسی نه تنها مهارتهای مختلف زبان انگلیسی شما شامل listening، vocabulary، grammar،pronunciation  و speaking تقویت می شوند بلکه با استفاده از محتواهای آموزشی متنوع از جمله فیلم های انگلیسی، پادکست، جزوات دقیق و … مهارت های شما برای استفاده در انواع ارتباطات از جمله ارتباطات گفتاری و نوشتاری گسترش می یابند.

با استفاده از دوره آموزش زبان انگلیسی شما می توانید با مهارت و اعتماد به نفس بالا با افراد نیتیو ارتباط برقرار کنید و مکالمه ای روان داشته باشید.

دوره آموزش زبان انگلیسی برای همه ی علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی از جمله کسانی که قصد مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان را دارند بسیار مفید است.

آکادمی زبان انگلیسی سهیل سام دوره های مختلف آموزش زبان انگلیسی مثل دوره مجازی مولتی ویتامین مکالمه با سهیل سامآموزش خصوصی زبان انگلیسیآموزش مجازی زبان انگلیسی کلاس مجازی فرندز نکته و … را با بهترین متدهای آموزشی برگزار می کند.

شما می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره آموزش کاربردی زبان انگلیسی به سایت آکادمی زبان انگلیسی سهیل سام مراجعه کنید و یا تماس بگیرید.

هنگام تماس با فروشنده ، بگید آگهیشون رو در سایت تومیهن دیدید.

موقعیت

.
نوشتن دیدگاه
نکات ایمنی برای معامله
  1. در ملاقات با فروشنده از مکان امن استفاده کنید.
  2. از معاملات نقدی خودداری کنید.
  3. مراقب پیشنهادات غیرواقعی باشید.
  4. لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.
  5. تومیهن هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
    با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

آگهی های اخیر

بالا