برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خدمات آموزشی زبان خارجی

آموزش مکالمه زبان انگلیسی توسط سهیل انگلیش

برای قیمت تماس بگیرید


  • آموزش مکالمه زبان انگلیسی توسط سهیل انگلیش
شرح
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع : فروشی
تاریخ : 15 بهمن, 1399
آدرس وبسایت : مشاهده وب سایت
موقعیت : .

آموزش مکالمه زبان انگلیسی توسط سهیل انگلیش به منظور قادر ساختن علاقه مندان به مکالمه روان و در عین حال صحیح به لحاظ گرامر، تلفظ، استفاده از واژگان و اصطلاحات و … ارائه می شود.

یادگیری مکالمه روان به زبان انگلیسی نه تنها برای متقاضیان مهاجرت بلکه برای تمامی زبان آموزان بسیار لذتبخش است.

با استفاده از دوره مکالمه زبان انگلیسی شما توانایی برقراری ارتباط موثر و صحیح با افراد انگلیسی زبان را پیدا کرده و علاوه بر آن می توانید از دیدن فیلم و سریال ها بدون زیرنویس و با زبان اصلی لذت ببرید.

در دوره آموزش زبان انگلیسی مهارت های موردنیاز برای مکالمه روان به صورت همزمان و در موقعیت ها و بافت های مختلف آموزش داده شده و مکررا تمرین می شوند.

در دوره آموزش زبان انگلیسی شما محتواهای آموزشی متنوعی را دریافت می کنید و می توانید به صورت منظم سوالات خود را مطرح کرده و در کوتاهترین زمان پاسخ بگیرید.

استاد سهیل سماواتی (سهیل سام) دوره های مختلف آموزش زبان انگلیسی مثل آموزش گرامر زبان انگلیسی، آموزش زبان با سریال فرندز، دوره مجازی مولتی ویتامین مکالمه با سهیل سام و …را برگزار می کند.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات درباره ی دوره های مختلف سهیل انگلیش و ثبت نام در دوره آموزش مکالمه زبان انگلیسی به سایت سهیل انگلیش مراجعه کنید و یا تماس بگیرید.

هنگام تماس با فروشنده ، بگید آگهیشون رو در سایت تومیهن دیدید.موقعیت
دیدگاه خود را ارسال کنید

بالا