برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خدمات آموزشی زبان خارجی

آموزش مجازی زبان انگلیسی توسط سهیل سهیل سام

برای قیمت تماس بگیرید


شرح
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع : فروشی
تاریخ : 15 بهمن, 1399
آدرس وبسایت : مشاهده وب سایت
موقعیت : .

آموزش مجازی زبان انگلیسی از دوره هایی است که با استفاده از بروزترین متدهای آموزش کاربردی زبان انگلیسی توسط آکادمی زبان انگلیسی سهیل سام طراحی و ارائه می شود.

آکادمی زبان انگلیسی سهیل سام علاوه بر دوره آموزش زبان انگلیسی دوره های مختلف آموزش زبان انگلیسی از جمله کلاس مجازی فرندز نکته آموزش کاربردی زبان انگلیسی آموزش مکالمه زبان انگلیسی آموزش گرامر زبان انگلیسی و … را برگزار می کند.

دوره آموزشهای مجازی زبان انگلیسی یکی ازکاراترین دوره ها برای افراد شاغل، دانشجویان و همه ی علاقه مندان به زبان انگلیسی است.

در دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی استاد سهیل سماواتی آموزش زبان انگلیسی را به صورت کاربردی و همه جانبه ارائه می کند.

شما می توانید به منظور آمادگی برای شرکت درآزمون آیلتس، مهاجرت، شرکت در کنکور زبان و …از دوره آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید.

دوره آموزش زبان انگلیسی ارائه شده توسط سهیل سام دارای پشتیبانی مستقیم و کانال حل تمرین است که برای آسودگی خاطر و رفع اشکالات شما ایجاد شده است.

در دوره آموزش مجازی زبان انگلیسی مهارت های listening، vocabulary، grammar،pronunciation  و speaking به صورت همزمان تقویت و تمرین می شوند.

شما می توانید برای شرکت در دوره آموزش زبان انگلیسی به سایت www.soheylenglish.com مراجعه کنید یا با آکادمی زبان انگلیسی سهیل سام تماس بگیرید.

هنگام تماس با فروشنده ، بگید آگهیشون رو در سایت تومیهن دیدید.موقعیت
دیدگاه خود را ارسال کنید

بالا