برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خدمات آموزشی زبان خارجی

آموزش زبان با سریال فرندز توسط سهیل سام

برای قیمت تماس بگیرید


شرح
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع : فروشی
تاریخ : 15 بهمن, 1399
آدرس وبسایت : مشاهده وب سایت
موقعیت : .

آموزش زبان با سریال فرندز از دوره های لذتبخش آموزش زبان انگلیسی است که توسط آکادمی زبان انگلیسی سهیل سام ارائه می شود.

آموزش زبان با سریال فرندز مزایای بسیاری دارد که از آن می توان به داشتن فضایی لذتبخش و در نتیجه جلوگیری از خستگی زبان آموزان و همچنین ارائه تعداد بسیار زیادی مکالمات روزمره اشاره کرد.

در دوره آموزش زبان با فرندز شما علاوه بر یادگیری اصول اولیه تمامی مهارتهای زبان انگلیسی با تمرین و مشاهده ی مکرر آن ها در قالب سریال فرندز مهارت های خود را تثبیت می کنید.

آکادمی انگلیسی سهیل سام در دوره آموزش با سریال فرندز دروس را به صورت مرحله به مرحله و روزانه به شما ارائه کرده و سطح پیشرفت شما را به صورت مداوم ارزیابی می کند.

استفاده از دروس طولانی باعث کاهش میزان یادگیری شما می شود در دوره آموزش زبان با فرندز دروس در هر روز به 30 تا 60 دقیقه زمان نیاز دارند؛ از این رو دوره آموزش زبان با سریال فرندز برای همه ی افراد قابل استفاده است.

شما می توانید برای درسافت اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آکادمی زبان انگلیسی سهیل سام مثل آموزش کاربردی زبان انگلیسی، آموزش مکالمه زبان انگلیسی، آموزش گرامر زبان انگلیسی، دوره مجازی ویتامین مکالمه با سهیل سام و …

و همچنین شرکت در دوره آموزش زبان با فیلم فرندز با آکادمی زبان انگلیسی سهیل سام تماس بگیرید یا به سایت آکادمی زبان انگلیسی سهیل سام مراجعه کنید.

هنگام تماس با فروشنده ، بگید آگهیشون رو در سایت تومیهن دیدید.موقعیت
دیدگاه خود را ارسال کنید

بالا