برای تجربه بهتر ، مرورگر خود را به کروم، فایرفاکس، اوپرا یا اینترنت اکسپلولر تغییر دهید.
خدمات آموزشی زبان خارجی

آموزش خصوصی زبان انگلیسی توسط سهیل سام

برای قیمت تماس بگیرید


شرح
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع : فروشی
تاریخ : 15 بهمن, 1399
آدرس وبسایت : مشاهده وب سایت
موقعیت : .

آموزش خصوصی زبان انگلیسی از جمله دوره هایی است که توسط آکادمی زبان انگلیسی سهیل سام برگزار می شود.

آموزش مجازی زبان انگلیسی، کلاس مجازی فرندز نکته، آموزش کاربردی زبان انگلیسی، آموزش مکالمه زبان انگلیسی و …از دیگر دوره هایی هستند که توسط آکادمی زبان انگلیسی سهیل سام با استفاده از متدهای نوین آموزش زبان انگلیسی ارائه می شوند.

دوره خصوصی زبان انگلیسی از کاراترین دوره های زبان انگلیسی است که معمولا افراد در آن با سرعت و کیفیت بیشتری پیشرفت می کنند.این امر به این دلیل است که در دوره آموزش زبان انگلیسی آموزش ها کاملا متناسب با سطح مهارتهای شما ارائه می شوند.

در دوره آموزش زبان انگلیسی سهیل سام مهارتهای زبان انگلیسی شما را به صورت منظم موردارزیابی قرار داده و دروس و محتواهای آموزشی جدید مطابق با سطح شما و قدم به قدم ارائه می شوند.همگی مهارت های زبان انگلیسی در دوره آموزش خصوصی زبان انگلیسی به صورت مکرر تمرین می شوند تا شما را قادر به استفاده ی کاربردی برای مکالمه، نوشتن و … کنند.

آکادمی زبان انگلیسی سهیل سام در دوره زبان انگلیسی برای جلوگیری از خستگی زبان آموزان و همچنین تمرین آموخته ها در بافت ها و موقعیت های مختلف از محتواهای آموزشی متنوعی استفاده می کند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در دوره آموزش خصوصی زبان انگلیسی تماس بگیرید یا به سایت آکادمی زبان انگلیسی سهیل سام مراجعه کنید.

هنگام تماس با فروشنده ، بگید آگهیشون رو در سایت تومیهن دیدید.


موقعیت
دیدگاه خود را ارسال کنید

بالا